Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

1966 yılında kurulan ve daha önce Guangdong Eyaleti Makine Departmanına bağlı olan Foshan Star Power Intelligent Machinery Company Ltd., torna tezgahı ve genel mekanik ekipman üretiminde 50 yılı aşkın deneyime sahip bir üreticidir. erken dönemde, şirket esas olarak torna tezgahı ve dişli şekillendirici gibi genel mekanik ekipmanı, Çin'de lider seviyeye ulaşan hassasiyetle üretti; 1988'de şirket, Alman teknolojisini tanıttı ve ardından ilk metal eşya parlatma ekipmanını geliştirdi, temizlik Çin'de hat ve kesme, sarma ve flanş makinesi. Şimdi şirketin ürünleri dünya çapında 50'den fazla ülke ve bölgeye satıldı ve müşterilerimizden derin bir iyilik kazandı.

Şirket, her zaman metal eşya, otomobil parçaları ve aksesuarları, gıda makineleri, tıbbi aparat ve aletler ve donanım endüstrisi için parlatma ekipmanı ve komple set otomatik üretim ekipmanlarının Ar-Ge, üretim ve satışına ayrılmıştır. 2006 yılında şirket, otomatik parlatma makineleri alanında lider bir adım atan disk tipi çok konumlu otomatik parlatma makinesini geliştirdi; 2012 yılında şirket otomatik metal eşya çizim hattını geliştirdi; 2014 yılında şirket, lazer kesme için üretim hattını geliştirdi metal eşya; 2015 yılında şirket düz çizgi otomatik parlatma makinesi ve eğirme makinesini geliştirdi ve 2017 yılında şirket akıllı delme makinesine ve özel şekil işleme ve parlatma ekipmanına sahipti.

Yeteneklere ve bilimsel araştırmaya çok önem veren şirket, 39'u teknik Ar-Ge personeli olmak üzere 230'dan fazla çalışana sahiptir ve 50.000 m2'den fazla araziyi kapsayan fabrikaya sahiptir.2.Şu anda şirketin 160'tan fazla yerli ve yabancı gelişmiş üretim ve işleme ekipmanı ve test ekipmanı var, bunlar arasında Almanya'dan büyük boyutlu kılavuz taşlama makinesi, İngiltere'den azdırma makinesi torna tezgahı, İtalya'dan spline azdırma makinesi torna tezgahı, Fransa'dan freze tezgahı, büyük boyutlu koordinat delme makinesi, dikey işleme merkezi, üniversal takım üreticisinin mikroskobu ve büyük boyutlu takım üreticisinin mikroskobu. Şirket, gelişmiş uluslararası kurumsal yönetim felsefesini ve çeşitlilik yönetimi modelini tanıttı ve ürün yeniliğini, geliştirmeyi entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş haline geldi. imalat ve ithalat ve ihracat hakkı ile satış.Şirket, sektördeki yenilik trendine öncülük ediyor ve uzun vadeli sağlıklı, istikrarlı ve hızlı büyümeyi sürdürüyor. Şirketin cilalama mekanik ekipmanları, benzer ürünler için iç pazar payının% 70'inden fazlasını ve yurtdışı pazar satışlarını oluşturuyor. şirketin toplam satışlarının %30'unu oluşturmaktadır. Şirket, 50 yılı aşkın süredir mekanik geliştirme ve üretim deneyimine ve mükemmel tekniklere ve 30 yılı aşkın mutfak aleti işleme ve cilalama deneyimine bağlı olarak birçok ödül kazanmıştır. .Örneğin, 2MB4140 yarı otomatik cilalama makinesi, 1992'de Zhaoqing Şehri Bilim ve Teknoloji İlerleme Ödülü ve Guangdong Eyaleti Mükemmel Yeni Ürün Ödülü'nü kazandı. Birden fazla ürüne ulusal buluş patentleri verildi ve CE sertifikası verildi. Şirket geçti ISO9001:2000 sertifikası.

Şirket, "kazan-kazan için iyi niyet ve işbirliği" ilkesini benimsiyor ve ürünlerimiz için "üç garanti" hizmeti veriyor. Yüksek kaliteli ve mükemmel hizmetlerle ürünlerimiz, evdeki pazarlarda tanınma ve güven kazandı ve yurt dışında. Daha iyi bir gelecek yaratmak için sizinle içtenlikle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!

Ekibimiz

Şirket, yeteneklere ve bilimsel araştırmaya çok önem vermektedir.230'dan fazla çalışana sahiptir ve 39 teknik Ar-Ge personeli içeren planlamaya sahiptir. 50.000 m2'den fazla arazi alanını kapsayan şirket, 160'tan fazla ekipmana ve Almanya'dan büyük boyutlu kızaklı taşlama makinesi, İngiltere'den azdırma makinesi torna tezgahı dahil olmak üzere yerli ve yabancı ileri imalat makine ekipmanına sahiptir. .

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Michael
Tel : +86 13342999029
Kalan karakter(20/3000)