| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | Ayda 100 set/set |
Özellikler:
| Açıklama | |
| K2800# cam levha kesme makinesi 1 | |
| Otomatik uzunluk ve genişlik kesimi. | |
| Avantaj: Güvenli operasyon. | |
| Operatör: 1 kişi. | |
| yükleme maksimum boyutu | 1950x2440x7mm |
| yükleme min boyutu | 1500x2000x3mm |
| emme derinliği | 800 mm |
| yükleme derinliği | 900 mm |
| Kesme kalınlığı | 3-7 mm |
| yükleme hızı | 8s/pc |
| Kesme hızı. | 6-8s/pc |
| çalışma hava basıncı | 6kg |
| Güç | 6kw |
| Toplam boyut | 3200x2750x1300 |
Avantajları:
![]()
![]()
![]()