| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | SSW-220V |
| MOQ: | 1 set |
| fiyat: | USD 5000~6000 |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 50000 ADET/Yıl |
El yapımı mutfak lavabo üretimi için en iyi performanslı derin boğaz yumruklu baskı makinesi
Ürün Tanımı
Ürün parametreleri
| İsimsel Basınç | 400KN |
| Kaydırma Yolu | 100 mm |
| Motor Gücü | 4000W |
| Çarpım Sayısı | 45 Zaman/dakika |
| Maksimum kapanma yüksekliği | 330 mm |
| Kaydırıcı Altı ve Çalışma Masası Arasındaki Uzaklık Düzenlemesi | 50 mm |
| Kaydırıcı Merkezi'nden vücuda mesafe | 500 mm |
| Çalışma tezgahı boyutu Ön ve Bcke*Sol ve Sağ | 640mm*420mm |
Avantajlarımız
Ekibimiz 20 yıldan uzun süredir donanım üretiminde çalışıyor.Mutfak lavabo ürünleri ve mutfak donanımı ürünleri için üretim hattı ekipmanları ve teknik destek sağlamaya odaklanarakMetal sarmal yuvarlama, ısı tedavisi, damgalama ölçekleri, lazer kesimi, yuvarlama, bükme, kaynak, öğütme,cilalama, temizlik, püskürtme, vb. On yıldan fazla bir süre önce dış ticarete girdiğimizden beri, tek duraklı üretim hattı ekipmanları sağladık,kalıplar ve dünya çapındaki donanım üreticileri için önde gelen teknik destekAvantajlarımız şunlardır: Profesyonellik değer yaratır. Lider teknoloji, tüm süreç boyunca verimli profesyonel hizmetler ve en rekabetçi fiyatlar.
Bizim prensibimiz: Küresel donanım üreticilerinin en güvenilir teknik ortağı olmak!
Satış sonrası hizmet- Hayır.
- Hayır.
Ürünlerimizi kullanırken endişe duymamanız için size her yönlü ve yüksek kaliteli satış sonrası hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.