| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | Ayda 100 Set/Set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Lazer kesim süreçleri veritabanı | Lazer kesim süreçleri veritabanı |
| Lazer jeneratör sistemi | MAX 3000W |
| Makine Tipi | Rulo tipi fiber lazer kesim makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Boyut (U*G*Y) | 2200*2400*4200mm |
| Maksimum konumlandırma hızı | 100m/dak |
| Motor Gücü (kw) | 30kw |
| CNC sistemi (Kontrol Yazılımı Dahil) | FSUT 2000E |
| Otomatik takip sistemi | FSCUT |
| Lazer kesim süreçleri veritabanı | Star Power Lazer |
| Lazer jeneratör sistemi | MAX 3000W |
| Manuel lazer kesim kafası | Raytools |
| Yüksek esnek kablo enerji zincirleri | Çin |
| Uzaktan kumanda kolu | CC lazer |