| Brand Name: | Star Power |
| Model Number: | YZ28G0200T |
| MOQ: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Supply Ability: | 100 Set/Sets per Month |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Lazer kesme işlemleri veritabanı | Lazer kesme işlemleri veritabanı |
| Lazer jeneratör sistemi | MAX 3000W |
| Makine Türü | Rulo tipi lif lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V İsteğe bağlı |
| Boyut ((L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| En yüksek konumlandırma hızı | 100m/dakikada |
| Motor Gücü (kw) | 30kw |