| System | Servo |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 10 kw |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | 50000 ADET/Yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Gerilim | 380V |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | filmli metal çerçeve |
| Teslim süresi | 1 ay |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Hidrolik sistemin anma çalışma basıncı | 20 MPa |
|---|---|
| Ana silindir kuvveti | 1500KN |
| dönüş kuvveti | 90 kN |
| Yastık kuvveti | 500KN |
| Yastık silindiri Maks.basınç | 20 MPa |
| Üretim hızı | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün büyüklüğü | Özelleştirilebilir |
| Model numarası | SK - 001, SK - 002, vb. (Özelleştirilebilir) |
| Lavabo türü | Çift kase, tek - kase |
| Üretim hızı | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün büyüklüğü | Özelleştirilebilir |
| Model numarası | SK - 001, SK - 002, vb. (Özelleştirilebilir) |
| Lavabo türü | Çift kase, tek - kase |
| Üretim Hızı | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Boyutu | Özelleştirilebilir |
| Model numarası | SK - 001, SK - 002, vb. (özelleştirilebilir) |
| Lavabo Tipi | Çift kase, tek kase |
| Slayt İnme (mm) | 1500 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 30 kN |
| Makine tipi | Dört Kolonlu İki Kirişli Hidrolik Pres |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Ürün Tipi | Çift Kase/Tek Kase (Eşit Kase/Ana ve Yardımcı Kase) |
|---|---|
| Kurulum Türü | Üst Montaj/Özelleştirilmiş |
| Kase derinliği | Kase Derinliği 250-300mm / Özelleştirilmiş |
| Panel kalınlığı | Paslanmaz Çelik, Yaklaşık 1,2-1,5mm (Normal) / 1,8-2,0mm (Kalınlaştırılmış)/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 10-15kg / Özelleştirilmiş |
| Ürün Tipi | Çift Kase/Tek Kase (Eşit Kase/Ana ve Yardımcı Kase) |
|---|---|
| Kurulum Türü | Üst Montaj/Özelleştirilmiş |
| Kase derinliği | Kase Derinliği 250-300mm / Özelleştirilmiş |
| Panel kalınlığı | Paslanmaz Çelik, Yaklaşık 1,2-1,5mm (Normal) / 1,8-2,0mm (Kalınlaştırılmış)/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 10-15kg / Özelleştirilmiş |