| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-2 ay |
| Ödeme koşulları | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | 1 set |
| Marka adı | STAR POWER |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |