| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini | 50000 ADET/Yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union, |
| Yetenek temini | 50000 ADET/Yıl |
| Menşe yeri | Çin |
| Enerji tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Başvuru | Tencere üretimi |
| Üretim hızı | Ayarlanabilir |
| Gerilim | 380V |
| Kontrol sistemi | Plc |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |