| Lavabo türü | Çift kase, tek - kase |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Verimlilik | Yüksek |
| Güç tüketimi | 20 kW |
| Emniyet | Yüksek |
| İşlev | Oval, üçgen, dikdörtgen, sukabağı ve diğer şekilli metal kenar kesme, boncuklama ve presleme ürünler |
|---|---|
| Max. Maks. Size of Workpiece İş parçasının boyutu | En uzun kenar 600mm × Y 300mm |
| Kontrol sistemi | NC Kontrol Sistemi |
| Makine Gücü | Toplam Güç: Yaklaşık 10kw |
| Güç kaynağı | Trifaze Beş Hat, 380V±10% 50Hz (Müşteri gereksinimlerine göre) |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| Vücut büyüklüğü | 1400*1100*2000mm |
|---|---|
| Gerilim | 220V |
| Güç | 400W |
| Kelepleme Yolu | pnömatik-kilit |
| hava basıncını kontrol etmek | 0.2-1.0Mpa |
| İşlev | Tava için iç cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ4000mm×(50-250)mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ220mm (Çap) |
| Motor (için) Güç | İş Parçası Pistonlu Motor: 0.37kw×1 |
| Hız | İş parçası: 28-140 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Metal ürünler için ara zımparalama |
|---|---|
| İstasyonlar | ≤ 12 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×260mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Boyut | Aşındırıcı Çarkın Boyutu≤φ200mm (Dia.) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 7.5kw/4kw |
| Başvuru | Sanayi |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC |
| Boyutlar | 1000x1000x1800mm |
| Malzeme | Çelik |
| Maksimum basınç | 100 ton |
| Kapasite | Büyük |
|---|---|
| Kontrol | Otomatik |
| Malzeme | Çelik |
| isim | Kum Kemeri |
| Güç | Elektrik |