| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Üretim Hızı | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Boyutu | özelleştirilebilir |
| Model numarası | SK - 001, SK - 002, vb. (Özelleştirilebilir) |
| Lavabo Tipi | Çift kase, tek - kase |
| Üretim Hızı | Ayarlanabilir |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Boyutu | özelleştirilebilir |
| Model numarası | SK - 001, SK - 002, vb. (Özelleştirilebilir) |
| Lavabo Tipi | Çift kase, tek - kase |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Enerji tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Başvuru | Tencere üretimi |
| boyut | 12700mm×1730mm×2400mm (U×G×Y) |
| Kontrol sistemi | Plc |
| İşlev | Sofra ve pişirme kaplarının saplarının perçinlenmesi |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | Çap: φ140~φ400mm |
| Perçin Yerleştirme | Manuel |
| Perçin Boyutu | Çap: φ4mm~φ8mm |
| Makine Gücü | Toplam Güç: Yaklaşık 4KW |
| İşlev | Sofra ve pişirme kaplarının saplarının perçinlenmesi |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | Çap: φ140~φ400mm |
| Normal Eksenel Kuvvet | 12T |
| Ana Silindir Hareketi | 100/150mm |
| Perçin Yerleştirme | Oto |