| İşlev | Tava için dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(140-300)mm×300mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ430mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor gücü | İş Parçası Motoru:0.37kw×2 |
| İş parçası Tutma | Vakum Adsorpsiyonu |
| boyut | 12700mm×1730mm×2400mm (U×G×Y) |
|---|---|
| Alkali sıvı tant (asit tankı) sıcaklığı) | ≤65° (ayarlanabilir veya otomatik sabit sıcaklık fonksiyonu (standart model))) |
| Kurutucu sıcaklığı | ≤120° (ayarlanabilir veya otomatik sabit sıcaklık fonksiyonu (standart model))) |
| Su tüketimi | 1,5~2,5 t/sa (Normalde) |
| Anma gücü | yaklaşık 265kw |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Ambalaj bilgileri | Deniz kadile ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-50 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Deniz kadile ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-50 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Santrifüj fan | CC lazer |
|---|---|
| Uzaktan kumanda kolu | CC lazer |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Ambalaj bilgileri | denize uygun paketleme |
|---|---|
| Delivery Time | 30-50 working days |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Supply Ability | 30 Set/Sets per Year |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Packaging Details | Seaworthy Packing |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-50 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Ambalaj bilgileri | film ile metal çerçeve |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 ay |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Slayt İnme (mm) | 1500 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 30 kN |
| Makine tipi | Dört Kolonlu İki Kirişli Hidrolik Pres |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |