| İşlev | Metal ürünler için iç ve dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ600mm×600mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ400mm (Çap.) |
| Motor (için) Güç | İş Parçası Motoru: 1.5kw×1 |
| Hız | İş parçası: 28-140 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Fırın kapağı için dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ400mm×600mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ460mm (Çap)×650mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 18.5kw×1 |
| Hız | Aşındırma Hızı: 2000 dev/dak |
| İşlev | Metal ürünler için iç veya dış zımparalama |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(160~320)mm×(50~300)mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı bant boyutu | ≤50m×33mm (U×G) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 4kw×1 |
| Hız | İş Parçası Hızı: 70-1450r/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Tava için dış cila |
|---|---|
| İstasyonlar | ≤ 12 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×260mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ450mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor (için) Güç | Telafi basınç motoru: 0.37kw |
| İşlev | Tava için dış cila (alt, yan ve kenar) |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ400mm×300mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ460mm(Çap.) |
| Motor gücü | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 11kw ×1, 7.5kw×1, 5kw×1 |
| Hız | Aşındırıcı Hız: 2160 dev/dak |
| Besleme gerilimi | 380V ±%10 50HZ |
|---|---|
| yükleme yüksekliği | Zeminden 850mm Mesafe |
| Konveyör bant taşıma hızı | V=0,5~3,0m/dak (Sonsuz ayarlanabilir) |
| Konveyör bandının taşıma kapasitesi | ≥50kg/m² |
| Temizleme makinesi giriş ve çıkış boyutu | Genişlik 500mm, yükseklik 330mm (örgü kemerden nozüle kadar olan mesafe yaklaşık 300mm'dir) |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| İşlev | Metal ürünler için kenar kesme düzeltme Boncuklama ve Presleme |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ325mm×300mm (Çap×Y) |
| Kalınlık | ≤0.8mm |
| Motor (için) Güç | İş Parçası Motoru: 4kw×2 |
| Hız | İş Parçası Hızı: 28-140 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Çeşitli yuvarlak metal eşyaların iç yüzey köşelerinin kaba, ince ve ayna cilası |
|---|---|
| Parlatılabilir Parça | İş parçasının dışını, altını veya kenarını parlatabilir |
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×260mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ220mm (Çap) |
| Hız | İş parçası: 28-140 dev/dak |
| İşlev | Tava için iç cila |
|---|---|
| Max. Maks. Size of Workpiece İş parçasının boyutu | ≤φ220mm×160mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ200mm (Çap)×160mm (Çap×Y) |
| Motor (için) Güç | Y aksı servo motor: 0.55kw×1 |
| Hız | İş parçası: 28-140 dev/dak (Ayarlanabilir) |