| İşlev | Oval, üçgen, dikdörtgen ve diğer metal eşyaların dış cilalanması |
|---|---|
| Max. Maks. Size of Workpiece İş parçasının boyutu | Dikdörtgen: 400mm×400mm×120mm (U×G×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Hızı | Aşındırıcı Tekerlek: 2160 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | Çap: 460mm, Kalınlık: 150mm |
| mumlu yol | Katı mum/ Su mumu (isteğe bağlı) |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Enerji tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Başvuru | Tencere üretimi |
| boyut | 12700mm×1730mm×2400mm (U×G×Y) |
| Kontrol sistemi | Plc |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| İşlev | Tava için dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ400mm×350mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ430mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor gücü | Toplam Güç: 11KW×2 |
| Hız | Aşındırıcı Hız: 2160 dev/dak |
| İşlev | Tava için dış cila (alt, yan ve kenar) |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ400mm×300mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ460mm(Çap.) |
| Motor gücü | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 11kw ×1, 7.5kw×1, 5kw×1 |
| Hız | Aşındırıcı Hız: 2160 dev/dak |
| İşlev | Tava için dış cila (Alt) |
|---|---|
| İstasyonlar | 4 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ120mm×120mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ400mm (Çap.) |
| Motor gücü | Aşındırıcı Tekerlek Motoru:7.5kw×1 |
| İşlev | Metal ürünler için iç veya dış zımparalama |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(100~350)mm (Çap) |
| Motor (için) Güç | İş Parçası Motoru: 4kw×1 |
| İş Parçası Hızı | 800 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İş parçası Tutma | Vakum Adsorpsiyonu |
| İşlev | kompozit metal pota alt basınçlı indüksiyonlu ısıtma kaynağı |
|---|---|
| iş parçasının boyutu | (100-300)mm*350mm |
| Alüminyum Kalınlığı | 0,4-12 mm |
| Güç | 100kw,300khz,380V/440V |
| Boyut | 2800mm*2370ymm*2000mm |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |