| İşlev | Çeşitli yuvarlak metal eşyaların dış yüzey köşelerinin kaba, ince ve ayna cilası |
|---|---|
| Parlatılabilir Parça | İş parçasının dışı, altı veya kenarı |
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×260mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ450mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Hız | İş Parçası Hızı: 60-140r/dak |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Ambalaj bilgileri | Deniz kadile ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-50 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Deniz kadile ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-50 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine tipi | Rulo tipi fiber lazer kesme makinesi |
| Sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Spesifikasyon | Lavabolara göre |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Deniz kadile ambalajı |
| Teslim süresi | 30-50 iş günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Yılda 30 set/set |
| Enerji tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Başvuru | Tencere üretimi |
| Üretim hızı | Ayarlanabilir |
| Gerilim | 380V |
| Kontrol sistemi | Plc |
| Enerji tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Başvuru | Tencere üretimi |
| boyut | 12700mm×1730mm×2400mm (U×G×Y) |
| Kontrol sistemi | Plc |
| Ambalaj bilgileri | film ile metal çerçeve |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 ay |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| İşlev | Pota içi parlatma |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ400mm×300mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Hızı | 2900 dev/dak |
| Max. Maks. Size of Abrasive Wheel Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | 200mm (Çap), 160mm (Kalınlık) |
| Polisaj İstasyon Sayısı | 2-16 (Müşteri gereksinimlerine göre) |