| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Energy Consumption | Low |
|---|---|
| Product Name | Cookware Production Line |
| Productivity | High |
| Production Capacity | High |
| Material | Stainless Steel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine Türü | Rulo tipi fiber lazer kesim makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 1000 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 4000kN |
| Makine Türü | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |