| Slayt İnme (mm) | 1500 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 30 kN |
| Makine tipi | Dört Kolonlu İki Kirişli Hidrolik Pres |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Hidrolik sistemin anma çalışma basıncı | 20 MPa |
|---|---|
| Ana silindir kuvveti | 1500KN |
| dönüş kuvveti | 90 kN |
| Yastık kuvveti | 500KN |
| Yastık silindiri Maks.basınç | 20 MPa |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| System | PLC |
|---|---|
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Dimension(L*W*H) | 2200*2400*4200mm |
| Weight (T) | 3.5 T |
| Motor Power (kw) | 3 kw |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 4500 kN-1 |
| Makine Türü | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Enerji tüketimi | Düşük |
|---|---|
| Gerilim | 380V/220V isteğe bağlı |
| Başvuru | Tencere üretimi |
| boyut | 12700mm×1730mm×2400mm (U×G×Y) |
| Kontrol sistemi | Plc |