| Safety | High |
|---|---|
| Productivity | High |
| Equipment Configuration | Advanced |
| Product Name | Cookware Production Line |
| Production Capacity | High |
| Ürün Adı | Paslanmaz Çelik Tencere Üretim hattı |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C,D/P,T/T |
| Yetenek temini | Ayda 10 Set/Set |
| Marka adı | Star Power |
| Model numarası | YZ28G0200T |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Hidrolik sistemin anma çalışma basıncı | 20 MPa |
|---|---|
| Ana silindir kuvveti | 1500KN |
| dönüş kuvveti | 90 kN |
| Yastık kuvveti | 500KN |
| Yastık silindiri Maks.basınç | 20 MPa |
| Slayt İnme (mm) | 1100-1 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 4500 kN-1 |
| Makine Türü | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |
| Hidrolik sistemin anma çalışma basıncı | 20 MPa |
|---|---|
| Ana silindir kuvveti | 1500KN |
| dönüş kuvveti | 90 kN |
| Yastık kuvveti | 500KN |
| Yastık silindiri Maks.basınç | 20 MPa |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine Türü | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |
| Lazer kesim süreçlerinin veritabanı | Lazer kesim süreçlerinin veritabanı |
|---|---|
| Lazer jeneratör sistemi | MAKSİMUM 3000W |
| Makine Türü | Rulo tipi fiber lazer kesim makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 1500 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 30 kN |
| Makine tipi | Dört Kolonlu İki Kirişli Hidrolik Pres |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine Türü | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Voltaj | 380V/220V Opsiyonel |