| İşlev | Tava için dış cila |
|---|---|
| İstasyonlar | ≤ 12 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×260mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ450mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor (için) Güç | Telafi basınç motoru: 0.37kw |
| İşlev | Tava için dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(140-320)mm×(80-260)mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ430mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor gücü | Toplam Güç: 11KW×3 |
| Hız | Aşındırıcı Hız: 2160 dev/dak |
| İşlev | Tava için iç cila |
|---|---|
| İstasyonlar | ≤ 10 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×250mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ200mm (Çap) |
| Motor (için) Güç | Telafi basınç motoru: 0.37kw |
| İşlev | Metal kapak için dış cila |
|---|---|
| İstasyonlar | ≤ 12 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ300mm×100mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ400mm (Çap.) |
| Motor (için) Güç | Telafi basınç motoru: 0.37kw |
| İşlev | Metal kapak için dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ400mm×50mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ430mm ×330mm (Çap×Kalınlık) |
| İş parçası Tutma | Vakum Adsorpsiyonu |
| Motor (için) Güç | İş Parçası Motoru: 0.75kw×2 |
| İşlev | Metal ürünler için iç veya dış zımparalama |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(160~320)mm×(50~300)mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı bant boyutu | ≤50m×30mm (U×G) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 4kw×1 |
| Hız | İş Parçası Hızı: 70-1450r/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Metal ürünler için iç veya dış zımparalama |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(160~300)mm×(80~300)mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı bant boyutu | ≤50m×33mm (U×G) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 4kw×1 |
| Hız | İş Parçası Hızı: 70-1450r/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Metal ürünler için iç veya dış zımparalama |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | φ(100~350)mm (Çap) |
| Motor (için) Güç | İş Parçası Motoru: 4kw×2 |
| İş Parçası Hızı | 1370 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İş parçası Tutma | Vakum Adsorpsiyonu |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |