| Malzeme | Balmumu |
|---|---|
| Ürün adı | Katı Parlatma Cilası |
| Ağırlık | Işık |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| İşlev | metal eşya için kenar, konor ve işaret cilası |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ250mm (Çap.) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ280mm(Çap.) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 5.5kw×1, 3kw×1 |
| İş Parçası Hızı | Aşındırıcı Tekerlek: 2860 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | metal ürünler için kenar cilası |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ320mm×250mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ200mm×60mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor (için) Güç | Aşındırıcı Tekerlek Motoru: 4kw×1 |
| İş Parçası Hızı | Aşındırıcı Tekerlek: 2900 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Tava için iç cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | ≤φ4000mm×(50-250)mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ220mm (Çap) |
| Motor (için) Güç | İş parçası motoru: 0.75kw×1 |
| Hız | İş parçası: 28-140 dev/dak (Ayarlanabilir) |
| İşlev | Tava ve kapak için dış cila |
|---|---|
| İş parçasının boyutu | Tava Kapağı≤φ400mm×50mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ430mm×330mm (Çap×Kalınlık) |
| Motor gücü | Toplam Güç: 11KW×2 |
| Hız | Aşındırıcı Hız: 2160 dev/dak |
| Database of laser cutting processes | Database of laser cutting processes |
|---|---|
| Laser generater system | MAX 3000W |
| Machine Type | Roll type fiber laser cutting machine |
| System | Servo |
| Voltage | 380V/220V Optional |
| Başvuru | Sanayi |
|---|---|
| Kapasite | Yüksek kapasiteli |
| Ürün adı | Ovma Keçesi Kemeri |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Yapı | Yatay |
| İşlev | Tava için dış cila (Yan) |
|---|---|
| İstasyonlar | 4 |
| İş parçasının boyutu | ≤φ120mm×120mm (Çap×Y) |
| Aşındırıcı Tekerlek Boyutu | ≤φ400mm (Çap.) |
| Motor gücü | Aşındırıcı Tekerlek Motoru:7.5kw×1 |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |
| Slayt İnme (mm) | 400 |
|---|---|
| Dönüş Kuvveti (kN) | 2000 kN |
| Makine tipi | hidrolik pres makinesi |
| sistem | Servo |
| Gerilim | 380V/220V Opsiyonel |